Carstein Szczecin

Tanie loty do Edunburga

Tanie loty do Edynburga

Edynburg jest to miasto znajdujące się w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Szkocji. Od 1437 roku miasto to stało się stolicą Szkocji. W centrum Edynburga znajduje się Stare Miasto, najstarsza dzielnica, jego początki sięgają wczesnego średniowiecza. Jest ono sercem Edynburga, posiada dużo historycznych zabytków, takich jak: Zamek, Pałac Holyrood i Katedrę St Giles. Nowe Miasto zostało wybudowane w XVIII wieku, służyło one wtedy jako dzielnicę dla bogatych mieszkańców, banków oraz urzędów. Współcześnie usytuowane są tam prestiżowe sklepy i restaurację. Pomiędzy tymi dwiema dzielnicami znajduje się park o nazwie: Princes Street Gardens. Oddalone od centrum znajdują się dzielnice w dużej mierze mieszkalne. Edynburg jest pięknym miastem. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że czas się tam zatrzymał, a wszystko to za sprawą surowego prawa, które dotyczy przestrzeni publicznej, dlatego ulice wyglądają bardzo schludnie.
Edynburg znajduje się w umiarkowanej strefie klimatycznej o morskich charakterze. Zimy i lata w tym mieście są łagodne, rzadko spotykane są duże wahania temperatur. Znajdując się w mieście warto pamiętać, że pogoda jest zazwyczaj wietrzna i deszczowa.
Wielu pewnie słyszało już wcześniej o zamku w Edynburgu, o wielu letnich festiwalach oraz o tamtejszej whisky. Miasto samo w sobie zachęca do odwiedzenia, więc zadajemy sobie pytanie: jak mogę znaleźć tanie loty do Edunburga? Odpowiedzi i sposobów jest kilka. Należy być elastycznym z datą wyjazdu, zmiana daty nawet o jeden lub kilka dni pozwoli sporo zaoszczędzić. Nie powinniśmy się bać mniejszych lotnisk, warto szukać alternatywnych połączeń lotniczych. Tanie loty do Edunburga w dzisiejszych czasach to nie problem, wystarczy być czujnym i cierpliwym.

Inne wpisy o samochodach i transporcie:

Tanie loty do Edunburga
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)
Previous article
Płyny do spryskiwaczy
Next article
Loty Gdańsk Molde
About the author
related articles