Carstein Szczecin

Otwieranie samochodu

Wszyscy zgodzimy się chyba, że awaryjne otwieranie samochodu, kiedy kluczyki zostały pozostawione w stacyjce nie należy do najprzyjemniejszych czynności jakie może sobie wyobrazić o poranku świeżo upieczony kierowca.

Nikt nie lubi nerwów, jakie przynosi desperacka próba otworzenia drzwi. Nikt nie lubi także tego irytującego momentu, kiedy zdajemy sobie sprawę, że tych drzwi nie da się już otworzyć – a przynajmniej my nie umiemy i trzeba zadzwonić po prawdziwego fachowca.

Skądinąd zawsze obawiałem się specjalistów od otwierania zamków, miałem w głowie poczucie, że po godzinach mogą otwierać zamki aut pozostawionych na parkingach… Ale mniejsza tutaj o moje odczucia, bardzo możliwe, że niebawem zarówno problem pozostawionych w stacyjce kluczyków jak i specjalistów spod ciemnej gwiazdy sam się rozwiąże!

Do Polski wraz z nowymi modelami samochodów wchodzą również nowe modele zabezpieczeń. Bardzo możliwe, że już niebawem zamknięty samochód będzie można otworzyć bez użycia kluczyków, choćby telefonem. Wszystko zależy od tego w jaki sposób ustawimy kody dostępu.

Inne wpisy o samochodach i transporcie:

Otwieranie samochodu
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)
Previous article
Firmy kurierskie
Next article
Przewóz osób do Niemiec
About the author
related articles