Carstein Szczecin

Męskie hobby

motoryzacja (5)Każdy człowiek powinien posiadać hobby. Pozwala ono odstresować się po ciężkim dniu, ułatwia też utrzymanie równowagi pomiędzy pracą, rodziną i czasem dla siebie.

Tak jak wielu jest ludzi, tak wiele jest różnych i specyficznych zainteresowań. Jednym z najpopularniejszych jest motoryzacja pasjonująca młodych i całkiem dorosłych. Chłopcy i mężczyźni, a ostatnio coraz częściej i kobiety, z pasją opowiadają o widlastych V-szóstkach, ceramicznych hamulcach czy stożkowych filtrach powietrza. Rozmowy o samochodach są stałym elementem spotkań rodzinnych i biznesowych, a wymiana informacji o osiągach służbowego auta może stanowić dobrą rozgrzewkę przed trudnymi negocjacjami. Może też pomóc nawiązać porozumienie podczas trudnej wizyty, na przykład u przyszłych teściów.

Co ważne, w odróżnieniu od kontaktowych dyscyplin sportu, zainteresowanie motoryzacją nie niesie ze sobą praktycznie żadnego ryzyka. Często pasja ogranicza się do przeglądania czasopism i witryn internetowych lub oglądania programów telewizyjnych.

Inne wpisy o samochodach i transporcie:

Męskie hobby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Zakup samochodu
Next article
Motoryzacja a Straż Pożarna
About the author
related articles