Carstein Szczecin

Kask shark s900

Każdy początkujący rowerzysta, jak i motocyklista musi pamiętać o kilku podstawowych zasadach, nie tylko tych dotyczących poruszania się po drodze, ale kwestii dodatkowych, jednak równie ważnych. Chodzi przede wszystkim o widoczność na drodze, umiejętność sprawnej komunikacji wzrokowej i manualnej z innymi uczestnikami jezdni, a także odpowiednia zabezpieczenia naszego pojazdu.
Musimy być widoczni, czyli jeżdżąc nocą najlepiej ubierać jaskrawe kolory, obowiązkowo odblaskowe kamizelki, kask shark s900 a także ochraniacze tak, aby w razie wypadku móc ochronić kończyny i głowę, którą chronić ma nasz kask shark s900.
Kolejną sprawą jest umiejętność przewidywania reakcji i decyzji innych uczestników jezdni. Musimy uważnie ją obserwować, podejmować decyzje rozsądne, dostrzegać osoby pijane i będące pod wpływem rozmaitych środków, musimy widzieć co za chwilę się zdarzy, warto dbać nie tylko o bezpieczeństwo innych, ale także swoje własne więc zobowiązani jesteśmy przeciwdziałać każdej ryzykownej sytuacji na drodze i od razu wzywać odpowiednie służby.

Inne wpisy o samochodach i transporcie:

Kask shark s900
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)
Previous article
Tani kurier miejski
Next article
Budowa myjni bezdotykowych
About the author
related articles